Thanks and regards Eva, hey can guys can request u to play "äbghat"song by lorna ...thnk you luv u allll, HEY THERE I AM A FAN OF KONKANI SONGS , CAN U POST SOME KAROEKES OF SONGS LIKE AMCHEA NOXIB, MOGAN ASAON BHOREAN, CLAUDIA, HENRY DSOUZA'S SONGS , WILF'S AND JEROME'S SONG . I NEED MONICA LYRICS FROM MOG ASOM ALBUM.. Monica - Mog AsomLyrics: Alex MadthaTune: Alex MadthaSinger: Joel MaxwellAlbum: Mog Asom (2007)Music: Ashwin XavierMogrecho kolo tum MonicaRadthai kithyak tuja nashibaFulchem them ful tumVadchi thi vaal tuBaavon gelaingo MonicaSovnsarachya sukak labdondarnir mogak saaks divunhogdailoi maan chinthinaasthanAaz kithyak radthaiKuddo tho mog kellthasthanaFotvon podthai munn somzonk naaUtar tuvem ghethleinKaazaar zaalein dusremRadthai kithyak tuja nashibaMogrecho kolo tum MonicaSovnsaarachya sukak bhainimaan tuzo tu hogdainakaKuddya mogaak pisvonakaRaak tuzo maan sadanMogrecho kolo tum MonicaRadthai kithyak tuja nashibaFulchem them ful tumVadchi thi vaal tuBaavon gelaingo Mo, Philomena - Henry D'souzaChorus:Philomena… Philomena… kalzanth mog na… Philomena [2]Yetha go sadanse ugdas tusomortha parianth thuka visronnusothuve gaath chinthana maka somsalenadusrachen zalien go PhilomenaChorus:Philomena… Philomena… kalzanth mog na… Philomena [2]lilly fulabachien aslan sunderbadalein kachien don vorsan bitharbai kains pervana aav laan saunsonasukan thun rav go bai philomenaChorus:Philomena… Philomena… kalzanth mog na… Philomena [2], I WANT THE LYRICS IN GOOGLE FOR NIRMON SONGS AMCHEA NOXIB AND SONGS SUNG BY MOHAMMED RAFI. All contents are subject to copyright, provided for educational and personal noncommercial use only. September 3, 2008 at 9:44 AM Anonymous said... CAn anyone post the lyrics of Tallak mettam kadun sagli uta.. of Wilfys?.. Festa Santek - Eric OzariaMale: Festa santek ya go chedwa Festa santek vosuya Festa santek vosun hami Hasun kelun nasuya (2)Female: Festa santek yethana chedya Kantya kuntya vaat - 2 Vootha dhugh sosana chedya Solunk saglo ghaat (2) Male: Kantya kuntya vaat thar Saroot hami haduya Vootha Dhugh sosana thar Dhamas tuka doruya (2)Male: Festa santek ya go....Female: Hathant ek damdi na re Karsak kithe vaatt - 2 Nesunk bore kapad na re Korunk keshe nait (2)Male: Hathant asa poiso thado Zaitho dhudu bankanth Kazaracho sado tujo Hadunk chintla monanth (2)Female: Festa santek ya re chedwa Festa santek vosuya Festa santek dogai hami Hasun kelun nasuyaMale: Festa santek ya go.... Sanjecha Vellar - Henry D'souzaMale :Sanjecha vellar ullas koslo Anthralar upta thamdo suryo Varesu modur yetha fullan modhe valun - 2Female:Thi fulla kohavosa sobayechi E thandai e disha mogachiMale :Sanjecha Vellar...... 2Female:Nenthe kaliz he sorle re tuve Chintle na re havey zaith munoun asheMale :Mogacha sagoranth poin dogieche Sonthosacha laracher upta taru amche - 2Male :Sanjecha Vellar...... 2Female:Taranchi thond kirna molbavoir Chondrima chi souli bhumichier kalza doltha amchi varechier Gal deva bessav tuja soumsarachierMale :Sanjecha Vellar...... 2. Could someone post the lyrics for “Sakkad Sangatha Melyam” and “Moriak Hogolsiyam”, thanks. Roselyn Mujha Mogachem - Dony LoboDoon Teen Vorsam Zalim Maka, Evn Khushi Kazaraachi,Pai Maink Kityaa Songonaka, Hei Khabar MogachiDees Raat Kaim Puni Sukh Maka Naa, Needh Sarki PodanaSopnanth Zaum, Magnyanth Zaum, Eta Moje MothiChorus:I. Rozalin Mojya Mogachem,Sobith Bhangryalya KesanchemSolthana Distha Soglens ThemKirnaal SuryachemIi. I would be really thankful to you if you could tell me the name of the album so that i can buy it.THANK YOU. - Duration: 4:52. Hi,Lovely job. Dont know how they disappeared.Can you re-post them again?Really appreciate your helpThanksAB. @ Vincent.Sorry i do not have any Konkani Kareokes, but if i possible i will check options of creating some kareokes of few fav konkani songs. Hi jasmine,Heard the song.. but cant figure out which song it is... it is wilfy's composition.. please mention the song name if u know.. GUPIT MOG Gupit mog bhurgeaponnailo, zaito temp mogan khelloilo,Adim aslom aum eklom, ekvott zaun amcho, mog doxi zalo,Uggdas ieta moga tujea utramcho....2Bhurgeaponnailea sukha, ekloch dovorloi maka,Koxem putvolem tuca sandcheak maka,....2Kazar zaumche adim moga, don tin chitti dhaddleo makaChitti vachta tea vellar, Roddcheaku ieta, kalliz fafsotaaichean sonvsar naka so distaEksurponn hem mojer ailem, devan mista nirmilolemDogam parviamchem zoddem, mogan bhonvtalem kallint go amchemaichen separaru zalem...................................MANDO GOEMCHO Ho mando goemcho khoro,nachonk kitlo boro, urba addta arro, vazlearuch puro.... 2Sogli rat, nid na mat,Sannam vodde korunk, ukddunk dhorlam batt....2Ratche ranant amche rodtat kolle,disache ganvant fuineo ghaltat cholle..2Festa dis, Ferient mis, Happy Feast mhunn cheddo, chedvak dita kiss ....2...............................KAI BORELO KOMBLO Kai borelo komblo mojea main maca dilolo,Konnem re mel'lean tagelo dongo modilo..Re kombea ba, ba ba baRe kombea show show showRe kombea baa baa baba re kombea showRe kombea re re ba ba ba re kombea ba re kombea showAmni Gumni nach baba, ammni gummi nach babaHo mando shiva re ho mando shiva shiva....4Lia lia lo lia lia lo, lia lia lia lia shamba lia lo...............................UNDIR MAMA Undra mojea mama, ani aum sangtam tucaTea majorichea pilea lagim, khell mandunaca...2Undir mama ailo, ani pette pondak liploAni mozorichea pilan taca ek ghansan khailo...2Kondo mozo katrun, kondeache kadle xireKedem vhodlem bhirem moddgonvkar undramamalem....2Undra mojea mama....repeatBondo munon katrun, bondeachi kadli benkdi,Kedi vhodli xempdi moddgonvkar undramamachi...2Undra mojea mama....repeatAmbo munnon katrun, ambeache kadle koleKedem vhodlem moddem moddgonvkar undramamache...2...............................MODDGONVAM THOVEAGUER Moddgovam toveaguer, toveaguer, mez kelam re dondo..2Tacher ek cheddum nachota, cheddum nachota, orxem korun bendo...2Taka ek paklo choita, paklo choita, burkant ghalun thondo...2Paklea cheddum nhoi re tem, cheddum nhoi re tem bail mure rando...2Mashmanguer filoz keleai ghoddache,Ani ede ratich pakle bhonvtai khaddache...2Banalache monte sokolu, rodtai kole, choi choi choiBanalache monte sokolu, rodtai kole.Mujbarabor ankvar cholle kazar zale, choi choi...2Mujbarabor ankvar cholle, kazar zaleKazar zaun bore suntolle vignatule, choi choi..Kazar zaun borea suntolle vignatuleya ya maya ya, ya ya maya ya, ya ya maya ya maya ya maya..................................NOVRO PAVONK NA Aiz ietolo falem ietolo pavon pavona, }Nouro mozo bahrin ghela, ghara pavona }...2Ghagro fulon rav gho ietolo ghara, ietolo ghara....2Repeat Aiz ietolo falem....Xit nightie ghalun rav gho, ietolo ghara, ietolo ghara....2Repeat Aiz ietolo.....Ros kaddun rau gho, ietolo ghara...ietolo ghara...2Repeat aiz ietoloTel kaddun rau gho, ietolo ghara...ietolo ghara...2Repeat aiz ietolo....................................KANVLEA KITEAK RODTAI DARAN Kavlea kiteak rodtai daran, konnui marit tuca faran - 2Mojea potichi khobor, hadleai tor taran, vegim sang re borean....2Kavlean recad macam dilo, mozo jui fuxeal zalo...2Rautam poti mujea aikomcheac talo, mateac marun zelo..2Mozo poti etoch gara, macam capdam adit bara..2Tuca saguadic pilam ditelim tera, Kanvlea muzea dera...2Aizu dissu noire sonvar, poti gheun ailo monvar..2Poti gara pavosor boschina zeunar, korun rautam zinwar...2Potik vorsam zalim tissu, Sodanch mezun aslim dissu...2Kanvlea ugdasac tucam ditelim missu, voni tuzi consu...2Mozo poti ietoch zoddun, novem ghor bandtelim moddun...2Kanvlea sodankal amguer ieo re, tum uddun, gunter tuzo soddun..2Kanvlea kiteak zatai tensar, udon zadar bos re pontarAni khoxechem tujem korxi re kantar, anvium koratm zentar...2Kanvlea moipas tuzo dacoi, ani pakam tuzim kissoi...2Sarkich poti xim muzea marre zompoi, veguim gara apoi...2Kanvlean recad maca adlo, mozo poti gara ailo..2Ani suca sontosacho abrasu dilo, poleac tenkon polo...2.................................APTTUN DOPTUN CHEDDVAN DANTTEM MANDILAM Aptun doptun gho, cheddvan dantem mandilamDoulolem pitt soglem, kombien xinvraun uddoilamChorusCheddum, cheddum cheddumZobor khun re tem ruzar kumparilemXit randun cheddvan, Chulir aidon dhovorlemUdok unnem zaum, Soglem xitt korpaun udoilemKodddi korn cheddvan, Kunnem nivnear dovorleanNivnneank uzo ieun, Soglem kunnem omtolemXit vaddun vattlent, Chedvan mezar dovorlemKoddi mhunn cheddvan, Anxeant goddu kaloilemRuzai kumparun cheddvak borench tapoilemTea ragan cheddvan dantem moddun uddoilemTea ragan cheddvan, chullint uddoku rokoilemTea rangan cheddvan baintu bendul buddoilem...................................DOTH Calliz khoxen bhorlem mojemSasnank zatelim aum tujemZaum aum cheddum goribachem, utor dilem cazarachemBessaum poddom re tujer devachemChorusDotti magon cheddeani, noureani tanchea ghorcheaniKonn feliz zaunk nam dotichea dudvaniDukam mat godoilim gorim cheddvaniSoirim dairim kuxen mojim borlimToddech tempam sacrament zodtelimDothi vinem vortai maka upkaran tujea urtelimMorro passun mog tuzo anv kortelimRepeat chorusSukhan maka adlem tuvem dukhantlemVinchun kadlem ful kanteantlemKonnacheanuim zata dudu bhangar soumsarantlemKonnachean voronk nezo noxibantlemRepeat chorus..........................DOL MOJEA BAI Dol moje bai, nind moje bai, pipit adtolo pai,Kavlo roddon, gharacher ghai, vinchari kitem zai,Kavlea baba, rekad dita, baiek usko zala,Baiechea pain, fottu vela, biskoot addunk gela,Bai mogachem, bai mojem dol, tukam ditelim boll,Sopnant utton, paisorxim chol, dakoi mogachem moll,Chandni mama, kemkem dita, baien keli tata,Disu soron, ratui ieta, paicho ugdass ieta...................................CLAUDIA Claudia Mogachea, urbeborit jiv assa mozo,Claudia niz moga, dolleamcher xapla rupkar tuzoClaudia kallzant iea, mogacho pettoun assa uzo,Claudia poi anjea, mog amcho mataro zaunk nezo,Moipassan, nivli tan, jivit amchem nhoim ek soponBurghim tan, sangatan, balo dhon kallzant assa toponOnodan, noxiban, gutt amcho uro nezo lipon,vhodlo man soumsarant, boreponn dovrit zalear vopon,Claudia, Dev bapan, rochleant ektaim jieunk ami,Kiteim zaum dhor tensaum, fokot moron ghalit dukani,Claudia tujem naum, sodanch kheuta mojea vontanim,Gorib hanv, zannam gaum, mogan girest sorvoi vattanim..................................MOGACHEM TARUM Bestench Ragan Chavon, kiteak vetai dhavon,Tujea mogan poi voita hanv bavon,Mogan zaitem baie ghodta, Kednaim hansta kedna rodtaPunn tem tunvem hanvem somzochem podta,Moga tum mhojem sukh, Modta mogacho rukh,Gopant astoch tum lagonam maka bukh,Hacho mog kelolo porum, daumta koxem haka dorum,Dorean lotton voita mogachem tarum,Painean dholoita mhunnon bestench muntlem,Mog sozmona poiat hem ragan ful'lem,Dubau lagta hem konnakui punn bul'lem,Hem maka fotoun fottoun kalliz tutton hat dakoun chol'lem,Moga zalem tem zaum mhojo goddacho paum,Maka sodxi tor jiv ditolom aum,Maka buloilolo forsan,Mog zalolo gelea marsan,Azun pollounk na avem mogachi godsanRau gho sukha mojea, sorga vellea anjeaKalsaum deumta poi sintimentan tujeaPuro xinkoilam tem lissaum, zogdim naka, korea tensaumDevan ghatlear puro kurpechem bessaum.Mog tujo assa mhunnon dhavon ietamZalem tem zalem soglem visor atamTuji khoxi kor soglem sonsun ghetamPun tuka fudarachi rani korun raza aum zatam.....................................DON KALLZAM Don kalzam astoch ekech baxen,Sontos bogta dusreach baxen,Kaliz konnak rauta zait axen,Murgotta umedin vhoi khuxen,Mogache korinezo vante,Patiunk zaina kitle fante,Mog kurdo noko toplear kante,Poi na tho konn kudde konn tonte,Sukh bhogta voi mogan, kedna astai ragan,Mog uloita lakhan, Bonvonk bagan,Kallzak kalliz tenkta, Vordem bitor oddta,Hem focot mog kornaram modem ghodta,Repeat don kallzam....................................... BALKUS - Jacinto Vaz Kazar zaunk assa boro cholo,Ankvar cholieank tho korta ulo,Toklen tho uxer sarkoch kollo,Ghor zaumvuim munxi rokdoch zalo.Doth munchem gheina, kaiem gorem poina,Ragarui zaina, zoddi kai na,Okol khuimchi zaum, Novreacho rai ghanv,Sangtam tachem naum., balkuso anv.Barik zaum mottem, utor ditamLamb noko mottveam, mandun ghetamAum ekdom nitov, sodanch nahtamSumanant ek pautt kumsar zatamBoumdaitam sadi, aum mojoch maliSoirik thor zali, bolsam khaliChupati konn na, sangonk hem tond naNid maca pod na, ekloch konn naCheddvani moji, gheiat khoborSogleani kalliz kelam niborChintun hem soglem zata zoborMoxibar mojea boslam mazor.Mone zaum bherem, meuta tem khoremdista tor borem, dhortam veremGhalinaca riskar, sodtam ho suskarPolloun mojo rupkar, korat upkar.Repeat Kazar zaunk................................BANDRA FESTAK - H.BRITON Bandra festak ghellom anv tea nimnea aitaraFerient bhovtam bhovtam horam zait ailim bharaChonekara mhunon bab gorom chonem voraChone khaunk urlo thuimsor paulo nam gharaChorusVa va va va va lok ferient bhonvtaChevrisam sorpatel soglem thuimsor meutaMerry go roundar chedde chedvam ghuntaLutin kitem poita konnuim konnak tenktaGiant wheelar bhostolom mhunn ticket kadliMoje khuxik tanem eke auntik dadliVoir pavona fuddem aunty fugar zaun rodliOh my god mhunnon tinem veng maka marli.My god My god aunty suskar soddiUncle sokol khonti huske kaddiBeautiful lady asli ti zhaddiUdki marit mhunn hanevm ghot dhorli sadiMatse mukar ring udouchem istall dislemTea istallan tea ringan ek sobit cheddum aslemKensancher mountain kellem mojem sintid thuim urlemRing udoilelem tache mountainar podlemVa va va Lucky fellow mhunn bobau lokanchoHar ghalun fulacho photo kadlo amchoUgdass vechona montichea festachoChear anneak anv mog jiklo banrachea cheddvacho...................................KONGOTTCHE PRAIER - Lorna Kuxealkai bhogunk jivak puremMudans korunk zai zalear boremMaiachea mhoineant lokachem bhiremKongottche praier thondgar varemSoglimLok thoimsor hanson, khellon udttaSukni doriachea larar bhuddtakharvi sokallche ramponn voddtabhurgim matiechim ghoram ghoddtaKitlem sobit tum goa amchemNoketr vorouta touristanchemSatisfasanv tum goemkaranchemSonvsarak famad nanv kongottchemBhailea ghanvcho lok pollunk ietaPolloun kalangutt khoxi zatavhoddlo abrum man tuka ditaKhuxealborit zaun ghora veta..................................SORGAR RAJEANT - Lorna Nanv tujeam bhitor rigoilam, calzan khantunUtram tujim dovorleam monan guntunChurchure mhoje kelenant, tuvem matpunAtam choddfodtai kiteak tum rodta mojem chintunChorusFugar tum zainaka, bestoch rodonakaMhaka kelam tem puro re, dusreak ghat korinakaMhojea passot uskenaka, devan bogxilam mhakaSorgar rajean hanv assat re, fokot rautam tukaKhursak utor dilelem, vatti pettounRozar ami kelelem, upkar attounMudi tuvem ghatleli, sobit nettounSandun tum geloi, cazarui zaloi maka fottounchorusFugar tum zainaka, bestoch rodonakaMhaka kelam tem puro re, dusreak ghat korinakaMhojea passot uskenaka, devan bogxilam mhakaSorgar rajeant hanv assa re, fokot rautam tuka.Chintunk naslelem havem, boltench godlemDukhounk hea kalzak mhojea, koxem laglemSanddum nakai mhunn mhaka, hatt zodun maglemLagon tea mogak, fuddo kelo sorgak, sodun sogllem.chorus.Fugar tum zainaka, bestoch rodonkaMaka kelam tem puro re dusreak ghat korinakaMojea pasot uskenaca, devan bogxilam makaSorgar rajeant assa re focot rautam tuca..................................SOPON - Lorna Kedna tho dis ietoloIgorjeche darar meutoloPadri estolan amche hath bandtoloEkvott amcho zatoloResperachem nestelimTuje kuxin dimbier astelimNoxibantlem sukh ani dukh sonstelimMogan hanv tujea lastelimKitlo khoxeacho disPadri sangtolo misKhoxen bhortelim ditoch tho kissChintun soglench sukh bhogtamDis to veginch ieunk ontrektamKantar korun hem saiba tukach sangtamSopon khorem zaunk hanv magtam................................ ASKIN KOXEM UBLEM GHO Varem na vadoll na, cheddva askin koxem ublem gho...2Razu na, kollso na, cheddva baimcher kiteak ubem gho...2Razu tuntollo, kollso baint podlo konn re deva cann ditolo....2Maner kensu, kessam re fulam, mogalla utram...2Bakra baban utor dilam, kazar zauchem munnlam...2...................................FARAR FAR Far ar far zatai ranantu, far ar far zaitai rannantuFar ar far zatai ranantu, far ar far zaitai rannantuKonn sangota kustuba eil munn ranantu...4Far ar far zatai ranantu...2Kolle martai raneku, rane martai pakleamkuPakle martai raneku, rane martai pakleamkuFar ar far zatai ranantu......................................BOKEM MOJEM Tollem sukolem, bokem mojem babulem zalem.....2Tollem suktoch bokeak mojea foddop meutolem....2Foddop meutokoch bokeak mojea manik meutolem....2Mannik melltokoch bokem mojem girest zatolem...2Girest zatokoch bokem mojem kazar zatolem....2Kazar zatokoch bokem mojem tantiam ghaltelem....2Tantiam ghaltokoch bokem mojem pilam kaddtolem....2Pilam kadtokoch bokem mojem khuxeal zatolem......2DULPODTe bainchem udoku cheddva kadd gho kuxku...2Ani alot dolot ieta go chedum morgoritu...2Tandela taz mar taz mar he doriya }Hem voddem vos di shirvoddea }...2Hi fodd gha oxiru voddem voch na bitori...2Ani fond sanklestann tandela chiklantu vorxi...2Tandela taz taz mar hea doriyaHem voddem vos dis shirvoddea...hem vodem voch di shirvoddea..................................HANV SAIBA POLTODDI VETAM F: Choltam, choltam zali maca rati,Chukun chukun varem marun pallouli moji diuli....2F: Hanv saiba poltodi voitam, damulea lognak vetam...2Maka saiba vatt dakoi, maka saiba vatu kolona....2M: Damulea lognac kolvontamcho khellu.....2Damulea lognac kolvontamcho kellu.....2F: Aga mojea tarya mama, aga mojea tarya...2amkam voron pavoi polltodi, voi poltodi....2M: Aldonchim chedvam motinch pamprellam....2Ratchim Ugtim galtat zonelam, voi zonelam....2F: Aldonche chedde mottech bailgodde....2Ratche khobro martai bailamkodde, voi bailam kodde...2F: Ghe ghe ghe ghe ghe, ghe ga saiba,....2M: Maka naka gho, maka naka gho...2F: Hi Mojea nakantuli noti ghe ga saiba,....2M: Maka naka gho, maka naka gho....2F: Xinvtim, butim, abolim, matheak mojea mallun bhonvtolimMojea potik fuddem bostelim, oi bostelimF: Ghe ghe ghe ghe ghe, ghe ga saiba,....2M: Maka naca gho, maca naca gho....2F: Him mojea athantlim kankonna ghe ga saiba....2M: Maka naka gho, maka naka gho....2F: Xinvtim, butim, abolim, matheak mallun bhonvtolim...2Mojea potik fuddem bostelim, oi bostelim....2F: Ghe ghe ghe ghe ghe ga saiba...2M: Maka naka gho, maka naka gho....2F: Him mojim paintlim painzonna ghe gha saiba....2M: Maca naca gho, maca naca gho....2F: Xinvtim, butim, abolim, matheak mojea mautelimMojea potik fuddem bostelim, oi bostelimF: Voir voir dongrar udoku kongrem....2M: Udok kongrem zalear, kolvontu mogrem....2.............................CHEDVA ZA KAZAR Bharin than nouro aila, chedva tum zau gho kazar...2Tho nouro soro pieta, kazar aum zai na ghe maim.....2Europak than nouro aila, chedva tum zau gho kazar...2Tho nouro bekar bounta, kazar aum zaina ghe maim...2Africak than nouro aila, chedva tum zau gho kazar...2Tachi khuim kumar assa, kazar aum zaina ghe maim....2Cheddva tum ankvar urlem, zaina zalear tum kazar...2Nouro mozo goeam assa, kazar aum zata ghe maim......2.................................SANTAN MAUXI La la la, la la la laSantan mauxen bitor aplem kapodd sudoilemLuis Bakran zonelantlean distuch polloilem ...2Hem kestaum konachem, zaitea zanachem, }Mogak lagon kestaum petlam patxe raneamchem }...2Luis bakran, santan mauxek modlo re dollo }Santan mauxen, Luis bakracho hoddo re fodlo }....2Repeat Hem kestaum konnachem......................................VODDEKARA ( DEKHNNI) M: Lamb rund thonddgar doriaMojem voddem polltodi vor-iaTandd voddem tanddelaAmi Xirvoddea vochum-ia ....RepeatF: Voddekara, voddekara, maka vhorn vapoi XirvoddeaDuddu ditam zaite tuca, Mozo mogi maka apoitaM: Bhuim naka, bhuim naka, cholie thonddgar doria assaDistoch tujem rupnnem makaMojem kalliz umchamboll zata.F: Kalliz mojem mogan budlamMaka xirvodd vor poddtaim paimM: Tambdi saddi golleant nam kaimLogin zata, bhienakai ....repeatF: Voddekara, voddekaraMaka voronakai XirvoddeaGhe hem kalliz ditam tucaMhonntam voddekaruch zai makaM: Io go moga, io go mogaMojem voddem focot ravta tucaDogaim moujen, voddem tandd-iaVochon login zaum-ia Xirvoddea .................................ADEUS KORCHEA VELLAR Adeus korcho vellu paulo Ai mojem kaliz re fafsotaDispidir korchea velar Ho sounsar mka naka so distachorusvoch re voch re rodu nakaDevu feliz kortolo tukaForsan adeus tuka kortamFugar zaun, dukam re golloitamItlean martir hanv bogtamAnkvarponn tukach re bhetoitam.

Bing Crosby Denim Tuxedo, Malayalam Meaning Of Calluses, Stuffed Courgette Recipes, Lenovo Ideapad S145-15iwl, Lumber Prices 2020, Jamie Killing Eve, Nasa Deep Space Missions, Funny Court Transcripts Book,